Наші послуги

Оскарження податкових повідомлень

Ваше підприємство отримало рішення -повідомлення, ви незгодні з сумою грошового зобовчзання? У вас є два шляхи оскаржити таке повідомлення:

Досудове (адміністративне) оскарження

  • Судове оскарження.
  • Досудове оскарження

Так, п. 56.2 ст. 56 ПК України вказує, що в разі якщо платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов'язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, встановлених цим Кодексом або іншими законами України, такий платник має право звернутися з скаргою про перегляд цього рішення до контролюючого органу вищого рівня.

Пункт 56.8 ст. 56 ПК України встановлює, що контролюючий орган, який розглядає скаргу платника податків, зобов'язаний прийняти вмотивоване рішення та надіслати його протягом 20 календарних днів, наступних за днем отримання скарги. Такий термін може бути продовжений, але не довше 60 календарних днів. Нетривалий період прийняття рішення є не менш важливим фактором того, чому платники вдаються до адміністративному оскарженню.

Судове оскарження

Оскільки законодавство не зобов'язує платника звертатися до адміністративному оскарженню, він має повне право відразу звернутися до суду. Крім того, звернення до суду дає платникам можливість позбавити себе статусу порушника податкового законодавства і відновити ділову репутацію.

Звертайтесь:

☎️+380 (50) 930 90 06

Або переходь за посиланням, реєструйся на консультацію!

Залиште дані, ми з вами зв’яжемось